Projektowanie stron internetowych - Bieruń

Tworzenie stron www w Bieruniu

Witam, jeśli szukasz kogoś kto tworzy strony internetowe w mieście Bieruń  i chcesz aby zaprojektować taką dla Ciebie, bądź Twojej firmy to dobrze trafiłeś!

Tworzenie stron internetowych Bieruń: Mogę stworzyć dla Ciebie estetyczną w pełni responsywną stronę która pozwoli Ci wyróżnić się w Bieruniu na tle konkurencji, oraz przykuje uwagę każdego klienta.

A może jesteś na przykład fotografem i potrzebujesz witrynę portfolio? Wykonam ją dla Ciebie

Nie jestem agencją, lecz freelancerem, który tworzy strony internetowe , przez co moje ceny są bardzo konkurencyjne.

tworzenie stron www

Tworzenie stron internetowych Bieruń

Jaką stronę internetową stworzę dla Ciebie?

Czytelną

A przede wszystkim intuicyjna, tak aby każdy się na niej odnalazł.

Prostą w modyfikacji

Dzięki systemowi CMS WordPress będziesz mógł samodzielnie edytować swoją stronę.

Szybką

Tak aby klienci nie zasneli podczas ładowania strony.

Będzie wizytówką Twojej firmy w Bieruniu

Biznes w Bieruniu wymaga dobrego wizerunku. Moja strona Ci w tym pomoże.

Strony internetowe Bieruń

Prowadzisz swój biznes w Bieruniu i chciałbyś być widoczny w internecie? Najlepszym sposobem będzie szybka i w pełni responsywna strona internetowa.  Jako że jestem freelancerem z Tychów, który pochodzi z Bierunia będziesz miał ze mną świetny kontakt nie tylko telefoniczny i mailowy ale również możemy się spotkać by omówić szczegóły.

Sklep internetowy Bieruń

Sprzedaż w Bieruniu to dla Ciebie za mało? Chciałbyś poszerzyć gamę klientów o osoby z okolicznych miejscowości a może całej Polski? W takim razie idealnym rozwiązaniem będzie własny sklep internetowy WordPress. Prosta obsługa sklepu umożliwi Ci wygodną sprzedaż na odległość.

tworzenie stron internetowych w bieruniu
fot. Adam Mamok

Moja oferta

Tworzenie stron internetowych Bieruń - Co oferuję w Twoim mieście?

Strona Wizytówka

Najprostsza strona przedstawiająca jedynie podstawowe informacje, zazwyczaj w formie One-Page. Rzadko stosowana, na rzecz strony firmowej, jednak świetnie sprawdzi się dla małych jednoosobowych działalności.

Sklep Woocomerce

Jeśli chcesz rozpocząć sprzedaż w internecie to sklep internetowy oparty o WordPress z wtyczką sklepową Woocomerce będzie świetnym rozwiązaniem. Prosty intuicyjny panel, który pozwoli Ci na konfigurację zarówno strony internetowej jak i sklepu online.

Strona Firmowa

Idealna dla przedsiębiorcy który zna znaczenie wizerunku w sieci. Podstawowym jej zadaniem jest kreowanie wizerunku w internecie, przedstawienie oferty, oraz najważniejszych informacji których może potrzebować klient.

Blog/Portfolio

Jeśli jesteś artystą, bądź chcesz prowadzić swój dziennik w internecie to oferuję również coś dla Ciebie. Dzięki platformie WordPress będziesz w stanie samodzielnie prowadzić bloga, a i obsługa i aktualizacja portfolio nie stworzy problemu.

Administracja

Oferuję również administrowanie stronami internetowymi w Bieruniu. Jeśli nie masz czasu przeprowadzać aktualizacji, tworzyć kopii zapasowych mogę to robić za Ciebie.

Przewiń do góry