Projektowanie stron internetowych Mikołów

Tworzenie stron WWW - Mikołów, Łaziska, Orzesze

Witam, jeśli potrzebujesz strony internetowej to dobrze trafiłeś!  Jestem freelancerem który projektuje strony internetowe na Śląsku, w Mikołowie i okolicach. Mogę zaprojektować dla Ciebie firmową stronę internetową, witrynę portfolio, bloga, a także w dalszej współpracy administrować Twoją stroną www.

Tworzenie stron internetowych Mikołów: Stworzone przeze mnie strony internetowe dla klientów z Mikołowa są responsywne, dzięki czemu świetnie dopasowują się do każdej wielkości ekranu. Pozwoli Ci to wyróżnić się w Mikołowie i okolicach na tle konkurencji.

Moje ceny są bardzo dobre, dzięki temu że pracuję z domu oszczędzam na kosztach wynajmu biura. Mieszkam w Tychach, więc bez problemu się ze mną skontaktujesz nie tylko telefonicznie i mailowo, lecz w razie potrzeby możemy się spotkać osobiście aby omówić szczegóły.

tworzenie stron www

Tworzenie stron internetowych Mikołów

Jaka będzie Twoja strona www?

Czytelna

Prosta i czytelna strona, tym się kieruje przy projektowaniu stron internetowych.

Prosta w modyfikacji

System CMS WordPress pozwoli Ci na samodzielne modyfikacje, aktualizacje Twojej strony internetowej bez najmniejszego problemu.

Szybka

Dobry czas ładowania strony internetowej to jedna z ważniejszych kwestii. Jeśli nie jest odpowiedni narażasz się na duży procent opuszczeń strony.

Będzie wizytówką Twojej firmy w Mikołowie

Biznes w Mikołowie wymaga dobrego wizerunku w internecie. Moja strona Ci to zapewni.

Tworzenie stron internetowych w Mikołowie

Prowadzisz swój biznes w Mikołowie i chciałbyś aby Twoja firma była widoczna w internecie?  Świetnym pomysłem będzie szybka,  nowoczesna strona internetowa.  Jako że jestem freelancerem z Tychów, będziesz miał ze mną świetny kontakt.

tworzenie stron internetowych w mikołowie
fot. Jan Mehlich

Moja oferta w Mikołowie

Strona Wizytówka

Prosta strona internetowa, zazwyczaj w formie One-Page. Zawiera najważniejsze informacje i dane kontaktowe. Znacznie popularniejsza jest jednak strona firmowa ze względu na większą możliwość prezentacji.

Strona Firmowa

Idealna dla przedsiębiorcy dla którego ważny jest dobry wizerunek firmy. Podstawowym zadaniem strony firmowej jest właśnie kreowanie wizerunku w internecie, przedstawienie oferty, oraz najważniejszych informacji których może potrzebować klient.

Blog/Portfolio

Jesteś artystą, bądź chcesz prowadzić swój dziennik w internecie? Oferuję również coś dla Ciebie. Dzięki platformie WordPress będziesz w stanie samodzielnie prowadzić bloga, a i obsługa, oraz aktualizacja portfolio nie stworzy Ci problemu.

Administracja

Oferuję również administrowanie stronami internetowymi na terenie Śląska Mikołowa, Łazisk i Orzesza. Jeśli nie masz czasu przeprowadzać aktualizacji, tworzyć kopii zapasowych strony www, mogę to robić za Ciebie.

Przewiń do góry